Post powitalny

post powitalny
Cześć!


Witam Was na moim blogu gdzie będę się dzielić z Wami wszystkim co wiem o rowerach. Będą posty o historii rowerów, znajdzie się też miejsce na moje recenzje. Opowiem Wam też trochę o moich rowerowych przygodach.


post powitalny 1

Jak to się zaczęło...czyli krótka historia o mnie


Mój zachwyt nad rowerami zaczął się właściwie od najmłodszych lat, kiedy to jako mały brzdąc obserwowałem dziadka jeżdzącego codziennie do pracy rowerem. To właśnie on rozpalił we mnie rowerową iskrę. Później jako już sześciolatek towarzyszylem mu w rowerowych wycieczkach tych małych i tych dużych, tych do sklepu po bułki i tych do lasu po jagody dla babci.

Swoją przygodę zacząłem od starego składaka, którego mam w piwnicy do dziś, potem przerzuciłem się na klasyczne górale, z czystej ciekawości próbowałem też rowerów elektrycznych - o czym pisałem między innymi na portalu jaki-rower.pl.

Dzisiaj mam takie szczęście, że swoją pasję dzielę z moją niesamowitą żoną, która towarzyszy mi w rowerowych wycieczkach. W przyszłości moją wiedzę chcę przekazać dzieciom i zarazić je rowerową pasją tak jak zrobił to mój dziadek kiedy ja byłem mały.post powitalny 2


Dziś ja i mój blog


Do założenia bloga namówiła mnie oczywiście moja żona, uważa, że powinienem dzielić się moją wiedzą z szerszym gronem ludzi. Sam pomysł tworzył się w mojej głowie już od paru miesięcy i nie ukrywam, że blogowanie będzie dla mnie nowym wyzwaniem ;)

W miarę moich możliwości postaram się blogować regularnie i mam nadzieję, że spodoba Wam się to co tworzę. Tymczasem żegnam się z Wami i życzę wszystkim wspaniałych rowerowych przygód.

Do zobaczenia w następnym poście,

Tomasz

Comments

Private comment